• Háromnegyed évi konzultációk

• Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy a 2023/24-es tanév háromnegyed évi értékelésével kapcsolatos témákról /tanulmányi előmenetel, magatartás, hiányzás, … / és az elkövetkező időszakra tervezett rendezvényekkel kapcsolatos információkról az alábbi időpontokban tartanak konzultációt a pedagógusok.

• Útmutató a pályázathoz

• „Szülőföldön magyarul program- oktatási-nevelési támogatás felhívását a Nemzetpolitikai Államtitkárság eddigi tájékoztatása szerint 2024. április 3-án hirdeti meg.

A szülők 2024. április 3. és május 3. között kizárólag elektronikusan nyújthatják be támogatási igényüket www.mipont.hu oldalon.

Kérjük legyenek türelmesek, mivel a rendszer most indult előfordulhatnak kisebb problémák!

A sikeresen kitöltött adatlapokat /adatok és csatolt mellékletek is rendben/ vagy kinyomtatva aláírva juttassa el az iskolába gyermeke osztályfőnökének, vagy az elektronikus kitöltés végén a támogatási kérelem beadására kattintva mentse el/fejezze be a kitöltést és az április folyamán meghirdetett  szülői értekezletek/konzultációk alkalmával az iskolában történő kinyomtatás után aláírhatja.

Változás!!!

• Ha aláírás nélkül érkezik be az adatlap, nem kérhetünk hiánypótlást, a pályázat azonnal elutasításra kerül.
            • Hiánypótlás is csak elektronikusan történik, az erre vonatkozó üzenetet a szülő a regisztrált e-mail címre kapja.
            •  Postára adás előtt legyenek szívesek ellenőrizni, hogy az adatlapon szerepel-e a szülő/pályázó és az igazgató aláírása is.
            • A szülők lehetőleg egyénenként ne küldjék az adatlapokat, ezt kérjük, hogy az intézmény bonyolítsa le.