• Őszi szünet

• Értesítjük a Diákokat és a Kedves Szülőket, hogy október 30-tól november 1-ig szünetel a tanítás (őszi szünet). Az oktatás november 2-tól (csütörtök) folytatódik.

• Kossányi Napok - kedd

• Ma délután a Kossányi Napok keretében ellátogatott hozzánk Koltay Gábor, Balázs Béla-díjas filmrendező a István Király a Honfoglalás és a Sacra Corona filmek rendezője. Az érdekfeszítő előadásán rengeteget tudhatunk meg életútjáról, a filmek hátteréről. Köszönjük, hogy eljött közénk és megosztotta velünk gondolatait!

• Kossányi Kupa asztalitenisz torna

• Ma a Kossányi Napok keretében a Kossányi József Alapiskola és Óvoda és a Kárpatia Sport Polgári Társulás szervezésében a szentpéteri alapiskola tornateremében került megrendezésre a XV. Kossányi Kupa asztalitenisz torna, amely egyben a XIX. Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokság - Wichmann Tamás emlékverseny. A tornára 15 iskola 52 tanulója nevezett be. A fiúk kategóriájában 45 a lányoknál 7 diák versenyzett. A verseny főbírója Bánsky Tibor volt, akinek segítói iskolánk volt tanulói Petrik Krisztofer, Sárközi Rudolf és Csalava Levente voltak. A lányok versenyében körverseny formájában dőlt el a sorrend, míg a fiúk kategóriájában a csoportkörök után egyenes kiesési rendszer következett. A verseny dobogósai:

3. Ozgyin Szabolcs, Pongrácz Ágosten Alapiskola, Negyed

Köszönjük a pedagógusoknak és a kísérőknek, hogy diákjaikkal részt vettek a versenyen a győzteseknek pedig gratulálunk!

• ÉRTESÍTÉS !

• Értesítjük a Tisztelt Szülőket és Diákokat, hogy holnap (2023. október 19-én) az egész községben szünetelni fog a vízellátás, ezért a tanítás a harmadik órával kezdődik 9:30-tól.