Menü:

2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010

Sikereink - Úspechy

2016/2017

Oklevelek

Iskolánk tanulóinak eredményei a 2016/2017-os tanévben
HÓNAP VERSENY MEGNEVEZÉSE TANULÓ NEVE JÁRÁSI FORDULÓ KERÜLETI ORSZÁGOS     /nemzetközi/
SZEPTEMBER - OKTÓBER Europress - sakkverseny Csémy Pál 2. hely    
Csémy Dávid 3. hely    
Izsai atlétikai nap Žigó Boglárka –futás: 40 m 1. hely    
Žigó Boglárka –futás: 300 m 2. hely    
 Žigó Boglárka –krikettlabda-dobás 3. hely    
 Sárközi Péter- távolugrás 2. hely    
 Petrik Krisztofer– krikettlabda 1. hely    
csapat 2. hely    
Kárpát-medencei Összmagyar Diákbajnokság  Csintalan Anna-asztalitenisz     3. helyezés
Kiss Dominik-asztalitenisz     2. helyezés
Kolarovsky Dávid-asztalitenisz     3. helyezés
Kossányi szavalóverseny Bukovszky Borbála 1. hely    
Palugyai Dávid különdíj    
Kossányi rajzverseny Palušík Péter 3. hely    
Naszálykupa sakkverseny (csapat) Csémy Pál, Palugyai Bence      3. hely
Csémy Dávid, Csémy Dániel, 
NOVEMBER IBOBOR (Informatika verseny) Palugyai Bence     1. hely
Bencsík Eszter     1. hely
Tollaslabda Csintalan Anna, Bencsík Eszter 1 hely 3 hely  
Kolarovský Dávid, Kiss Dominik 1. hely 4. hely   
Lövészet (ifi. A csapat) Molnár A., Jančár N., Vendégh K. 3. hely    
Lövészet (id. A csapat) Jančár N., Kovacsics P., Ladányi T. 3. hely    
Lövészet - egyéni Kovacsics Panni 3. hely 6. hely  
Ladányi Tamás 4. hely 7. hely  
Kincskeresők - helyi értékek kutatása Marikovecz P., Keresztes B.     eredményes
Rege a csodaszarvasról - rajzverseny Urbánek Petra 2. hely    
Zsidek Dóra 3. hely    
Kajan Dóra különdíj    
Pislákoló mécses - szavalóverseny Pilinsky Evelyn     2. hely
Zdravý životný štýl - rajzverseny Palugyai Dávid 1.hely    
Pócsa Erik 2.hely    
Hegedűs Krisztina 2.hely    
DECEMBER Asztalitenisz (lányok) - járási csapatverseny Róžás V., Csintalan A., Kiss B. 1. hely 4. hely   
Asztalitenisz (fiúk)- járási csapatverseny Kiss D., Kolarovsky D., 1. hely 6. hely  
Marikovecz D., Keresztes B.
Asztalitenisz-egyéni  Kiss Boglárka 2. hely    
Csintalan Anna 3. hely    
Feszty műveltségi vetélkedő Marikovecz Péter 6. hely    
Keresztes Botond
Beke Vivien
JANUÁR  Zrínyi Ilona matematikai verseny Palugyai Bence   2. hely  
Bresztyák Jázmin   4. hely  
Viczena Enikő   4. hely  
Pitagorasz Bresztyák Jázmin 2. hely    
FEBRUÁR Kossányi Kupa - Futball  csapat 2. hely    
Gimnasztika csapat (Pócsa E .,Török K. ,Kajan R., Farkaš E., Marikovecz Z.) 3. hely    
Zrínyi Ilona matematikai verseny - csapat III. osztály   4. hely  
IV. osztály   6. hely  
V. osztály   6. hely  
VII. osztály   4. hely  
Kenguru - matematikai verseny Palušík Péter   2. hely  
Csémy Pál   3. hely  
Palugyai Bence   4. hely  
Biológia olimpia Keresztes Botond 6. hely    
Történelem olimpia Kajan Dóra 5. hely    
Bábolnai sakkfesztivál Csémy Dániel   1. hely  
Csémy Dávid   3. hely  
Nehéz Ferenc műveltségi vetélkedő Keresztes Botond, Marikovecz Péter, Beke Vivien, Valakovics Mária 4. hely    
MÁRCIUS Šaliansky Maťko-szlov. szavalóverseny Szabó Natália 6. hely    
Csillagászati verseny Gyarmati Bence 2. hely    
Csémy Pál 2. hely 5. hely  
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny Šulák Krištof Samuel aranysáv bronzsáv  
Pilinsky Evelyn, Valakovics Mária ezüstsáv    
Bukovszky Borbála aranysáv bronzsáv  
Bendegúz- NyelvÉsz Palugyai Bence   8. hely  
Knapp Kamilla Lili   2. hely  
Bresztyák Jázmin   8. hely  
Viczena Enikő   7. hely  
Jančár Nikolett   10. hely  
Matematika olimpia Bencsík Eszter 3. hely 8.hely  
Ferenczy István Képzőművészeti Verseny Zsidek Lilla     3. hely
Kajan Dóra     elismerő oklevél
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Viczena Enikő     8. hely
Herman Ottó biológia verseny Keresztes Botond   2. hely  
Felvidéki református szavalóverseny Bukovszky Borbála   arany sáv 2. hely
Vizvári Vilmos Szavalóverseny Žigó Boglárka  2. hely    
Honvédelmi csapatverseny  Kiss Boglárka, Jančár Nikolett, Keresztes Botond, Ladányi Tamás 2. hely    
Biblia očami detí - rajzverseny Urbánek Petra   2. hely  
ÁPRILIS - MÁJUS Atlétika - súlylökés Csintalan Anna 1. hely    
Röplabda – A-csapat Pócsa Erik,Török Kristóf 1. hely    
 Orientációs futás -lányok  Kiss Boglárka, Kovacsics Panni 3.hely    
   
Beke Vivien, Kajan Angelika
 Orientációs futás -fiúk Kajan Norbert, Török Dominik  2.hely  9.hely  
Kiss Dominik, Marikovecz Péter
Šachový festival mladých šachistov - sakkverseny Csémy Dániel   1. hely  
Csémy Dávid   2. hely  

Újdonságok

Kapcsolat

  • ZŠ s MŠ Józsefa Kossányiho s VJM -Kossányi József Alapiskola és Óvoda
    Školská 22, 946 57 Svätý Peter
  • +421 35 76 82 112
    fax: +421 35 76 940 70
    mobil: +421915815984
    Óvoda mobil: 0917450271
    Étkezde: 035 76 85 164

Fényképalbum