• Szaktantermeink

• Iskolánknak, a Kossányi József Alapiskola és Óvoda vezetőségének és tanári karának mindig is az volt az egyik kiemelt célja, hogy a nálunk tanuló diákok méltó környezetben, a lehetőségekhez mérten szakszerűen felszerelt tantermekben sajátíthassák el mindazt a tudományt, amely majdani a boldogulásukhoz szükségeltetik. Ezt szem előtt tartva szépítjük iskolánk környékét és bővítjük szaktantermeink számát. A 2016/17-es iskolév végén készült el a napközi területén található szabadtéri tantermünk.  A 2014/15 -ös iskolaévben egy színpaddal ellátott 150 fő befogadására alkalmas előadóteremmel, a 2013/14-es iskolaévben pedig két jól felszerelt szaktanteremmel - képzőművészeti szaktanteremmel és egy könyvtárteremmel (amely a Bethlen Gábor Alap segítségével lett kialakítva) bővült iskolánk. Büszkén mondhatjuk el, hogy ezekkel együtt az oktatási folyamatban diákjaink és tanáraik kilenc szaktantermet vehetnek igénybe (két számítástechnikai szaktantermet 23 és 12 számítógéppel, két nyelvi szaktantermet 22 és 16 diák részére, egy 24 személyes kémiai-fizikai laboratóriumot a természettudományi tantárgyak oktatására és a fent említett négy új tantermet).

Számítástechnikai szaktanterem - 1

Nyelvi 1